Answer :

Laurenwait

Answer:

2.4

Step-by-step explanation:

simply divide the cost by the amount of locks bought. :)

ghoust02

Answer:

$2.40 per Padlock

Step-by-step explanation:

Price of 8 Padlocks = $19.20

Find Price of 1 Padlock

19.2 divide 8

= 2.4

Hope this helped! @_@

Other Questions