Answer :
Answer:
2.4
Step-by-step explanation:
simply divide the cost by the amount of locks bought. :)
Answer:
$2.40 per Padlock
Step-by-step explanation:
Price of 8 Padlocks = $19.20
Find Price of 1 Padlock
19.2 divide 8
= 2.4
Hope this helped! @_@