Answer :
Answer: 9 grape fruit for 6 dollars
Step-by-step explanation:
3 grape fruit = 2 dollars
2 = 3
2 = 3
2 = 3
Answer:
9
Step-by-step explanation:
If you sell 3 grapefruits for 2 dollars, and if you spent $6, it is 9.
3=2 9=6
Answer: 9 grape fruit for 6 dollars
Step-by-step explanation:
3 grape fruit = 2 dollars
2 = 3
2 = 3
2 = 3
Answer:
9
Step-by-step explanation:
If you sell 3 grapefruits for 2 dollars, and if you spent $6, it is 9.
3=2 9=6