Answer :
Answer:
Unit price = $1.31/roll
Step-by-step explanation:
Divide total cost by number of units:
$10.48 / 8 rolls = $1.31/roll
Answer:
Unit price = $1.31/roll
Step-by-step explanation:
Divide total cost by number of units:
$10.48 / 8 rolls = $1.31/roll