Answer :

Answer:

$1.20 per 1 lb

Step-by-step explanation:

Answer:

$1.20/1 lb

Step-by-step explanation:

$4.80÷4= 1.20

put 1.20 as the numerator and 1 lb as the denominator

also i just took a quiz and got it right

Other Questions