Answer :
Answer:
Ok, So what I would do first if I were you Is probably divide $5.40 by 12. So that would equal $0.45. So that mean it costs $0.45 per oz.
Step-by-step explanation:
How this helped!
Answer:
Ok, So what I would do first if I were you Is probably divide $5.40 by 12. So that would equal $0.45. So that mean it costs $0.45 per oz.
Step-by-step explanation:
How this helped!