Answer :
Answer: $2.50
if 10 dollars can buy 4 packs of cola then you need to divide 10 by 4 10/4=2.50 so 1p=$2.50
if 10 dollars can buy 4 packs of cola then you need to divide 10 by 4 10/4=2.50 so 1p=$2.50