alexarachelmathew alexarachelmathew Today at 2:13 AM Mathematics Answered A salad at the Millburn deli costs $4.95 plus $0.75 for each additional topping. You paid $9.45. How many toppings did you put on the salad? If you requested 5 toppings did they charge you correctly? Topic: Solving Multi