Answer :
Answer:
The answer is $9.75
Step-by-step explanation:
take $13 and divide by 4 to get the unit price, then you multiply by 3 to get what you want to know..
= $9.75
Answer:
The answer is $9.75
Step-by-step explanation:
take $13 and divide by 4 to get the unit price, then you multiply by 3 to get what you want to know..
= $9.75