ani823
Answered

a landscaping store charges 12.50 per pound of gravel if you purchase 3 pounds or less. any gravel you purchase beyond the first three pounds costs $10 per pound. write a piecewise function

Answer :

champ70

Answer:

i dont even know......

Other Questions