Sarah and Michelle bought pizza and lemonade for a party. . Sarah bought 3 pizzas and 2 bottles of lemonade for $31. • Michelle bought 2 pizzas and 4 bottles of lemonade for $30. Which of the following systems of equations could be used to find p, the cost of one pizza, and b, the cost of a bottle of lemonade?