Answer :

sia544
So you divide 6 by 3 to get the how much is one tube which is $2.00 and than multiply it by 12 which gives you $24.00
sarahabraham
3tubes = $6 
so 
1tube = $2
12 x 2 = $24 
it would cost $24

Other Questions