yourvicka
Answered

a NYC street vendor spends $75 a day on supplies it cost the vendor $0.50 to make a pretzel the vendor sells each 3 dollars ​

a NYC street vendor spends $75 a day on supplies it cost the vendor $0.50 to make a pretzel the vendor sells each 3 dollars ​ class=

Answer :

Answer:

very unclear picture, and unclear question. is that really how it's worded?

Step-by-step explanation:

Other Questions