Which one is the right answer

Answer:
I think it is the fourth choice :
Arental car costs $25 per day plus $3 per gallon of fuel needed upon return to fill the tank
Step-by-step explanation:
I hope that is useful for you
Step-by-step explanation:
its the fourth option because you pay $3 per gallon, x is the number of gallons and the rental costs $25 so adding them will give the total amount