Answer :
Answer:
Each sandwich cost 8:50
Step-by-step explanation:
total 30$
total price of the waters 4:50
30-4:50=25:50
25:50÷3=8:50
Answer:
Each sandwich cost 8:50
Step-by-step explanation:
total 30$
total price of the waters 4:50
30-4:50=25:50
25:50÷3=8:50