Answer :
For 10 ream, it's cost = $49
So, for 1 ream, it would be: $49/10 = $4.9
So, your final answer is $4.9
Hope this helps!
So, for 1 ream, it would be: $49/10 = $4.9
So, your final answer is $4.9
Hope this helps!