Hi I need help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Answer:
4
Step-by-step explanation:
4 avocados is 6 dollars. if u buy 2 avocados u will spend only 4 dollars
Answer:
well if 4 is for $6 then i would assume that 2 is for $4 bc there is a 2 number difference with the other one.
Step-by-step explanation:
hopes this helps