Anonyme Anonyme Today at 5:38 PM Mathematics Answered Write a unit rate for the situation) You can buy 20 fluid ounces of shampoo for $4.40 or 24 fluid ounces for $4.80. Which is the better buy? Explain Please Help Me FAST ---------