Answer :
Answer: $4.5 per copy
Step-by-step explanation:
1800 copies cost $8100
A copy will cost (Total cost ÷ Number of copies) = 8100÷1800 = $4.5 per unit copy
Answer: $4.5 per copy
Step-by-step explanation:
1800 copies cost $8100
A copy will cost (Total cost ÷ Number of copies) = 8100÷1800 = $4.5 per unit copy